Zaļā treniņturnīra 7.posms izspēlēts!

18. JŪL. 2019
#
18.jūlija ceturtdienas vakars tika aizvadīts kuplā spēlētāju skaitā, izspēlējot jau septīto Zaļā treniņturnīra ieskaites posmu! Dalībnieki trīs ieskaites grupās izspēlēja 9 bedrītes, lai iegūtu, iespējams, vienu no trim nepieciešamajiem ieskaites posmu rezultātiem, lai fināla turnīrā varētu pretendēt uz nākamās sezonas gada kartes iegūšanu!

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP 27-54 labāko sniegumu uzrādīja Sigita Kalniņa, kura izspēlēja turnīru savā HCP. Otro labāko sniegumu demonstrēja Dace Bole ar gūtiem 16 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Iluta Gaile ar gūtiem 12 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 rezultāti lielai daļai bija ļoti labi un lai uzvarētu bija jārēķinās arī ar būtiskiem HCP uzlabojumiem! 13 kungu konkurencē uzvaru izcīnīja ar gūtiem 23 Stableford punktiem Laimonis Zuļģis! Tikai viens punkts līdz uzvarai pietrūka otrās vietas ieguvējam Pēterim Kalniņam, kuram savukārt tikai dēļ HCP piekāpās Olafs Vītols!

 

Apvienotajā kungu un dāmu ieskaites grupā ar HCP līdz 26 konkurence bija vislielākā un labāko sniegumu starp 17 dalībniekiem uzrādīja šī brīža kopvērtējuma līderis Māris Danieks ar gūtiem 22 Stableford punktiem! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan otrās vietas ieguvējs Valdis Strupčenko, gan trešās vietas ieguvējs Aigars Freimanis spēlē guva 20 Stableford punktus!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta