Zaļā treniņturnīra 7.posms izspēlēts!

03. AUG. 2017
#
3.augusta ceturtdienā izspēlēts jau septītais no vienpadsmit Zaļā treniņturnīra posmiem. Trīs ieskaites grupās dalībnieki veica deviņu bedrīšu izspēli Stableford formātā.

 

Dāmu ieskaitē ar HCP 37-54 uzvaru izcīnīja Ieva Miķīte-Plusniņa ar 16 Stableford punktiem. Otro vietu ieguva Ivita Asare ar 12 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Sintija Pakalne ar 8 Stableford punktiem. 

 

Kungu ieskaitē ar HCP 37-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Olafs Vītols ar gūtiem 27 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ieguva Edijs Līcītis ar 23 Stableford punktiem, bet godalgoto trijnieku noslēdza Askolds Lukašēvičs ar 22 Stableford punktiem. 

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 36, kura ar katru turnīru kļūst arvien kuplāka pateicoties lielo HCP grupas spēlētāju spēles progresam, uzvaru izcīnīja Nikolajs Alekseevs ar gūtu 21 Stableford punktu. Augsto otro vietu izcīnīja Andris Bergmanis ar 20 Stableford puntkiem, bet labāko trijnieku noslēdza Jānis Ciaguns ar 19 Stableford puntkiem! 

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau nākam ceturtdien! Tie spēlētāji, kuri vēlas sevi izaicināt 18 bedrīšu spēlei, laipni gaidīti svētdienas 999 Tūres SEESAM posmā (Iepriekšēja pieteikšanās obligāta)!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta