Zaļā treniņturnīra 8.posms izspēlēts!

17. AUG. 2017
#
35 spēlētāji aizvadīja 17.augusta ceturtdienas vakaru, izspēlējot 9 bedrīšu turnīru Stableford formātā. Vairs tikai trīs ieskaites posmi palikuši līdz mēs noskaidrosim iegūtos punktus trīs labākajos posmos un fināla ieskaites grupas. Arī pēc šī posma vairāki spēlētāji, uzrādot labu spēles sniegumu, ir samazinājuši HCP, iekļūstot kungu un dāmu apvienotajā grupā ar HCP līdz 36. Turpmākajos posmos apvienotajā ieskaitē startēs Askolds Lukašēvičs, Jānis Stangainis, Olafs Vītols un Valdis Strupčenko, kuriem tieši vakardiena bija pēdējā diena kungu grupā ar HCP 37-54, līdz ar to apvienotās grupas rezultāti paliek aizvien blīvāki.

 

REZULTĀTI

 

Dāmu ieskaitē ar HCP 37-54 uzvaru guva Ieva Miķīte-Plusniņa ar gūtiem 16 Stableford punktiem. Otro vietu izcīnīja Sintija Pakalne ar 14 Stableford punktiem, bet dāmu trijnieku noslēdza Ilga Kipļuka ar gūtiem 12 Stableford punktiem savā pirmajā turnīrā!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 37-54 pārliecinošu uzvaru ar 18 bedrīšu cienīgu rezultātu deviņās bedrītēs uzrādīja Jānis Stangainis ar gūtiem 33 Stableford punktiem. Augsto otro vietu izcīnīja Askolds Lukašēvičs ar 23 Stableford punktiem, bet ar 22 punktiem godalgoto trijnieku noslēdza Valdis Strupčenko. 

 

Apvienotajā grupā ar HCP līdz 36 ar 22 Stableford punktiem savu pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja Jānis Asaris Sr, kurš teicās, ka sekmīgas spēles pamatā bija labs treniņš aizvadītajā Golfa maratonā! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan otrās vietas ieguvējs Ainārs Zeps, gan trešās – Rūdolfs Vaivods ieguva 20 Stableford punktus spēlē.  

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau pēc nedēļas pāru turnīra izaicinājumā! 

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta