Zaļā treniņturnīra 9.posms izspēlēts!

26. AUG. 2021
#
26.augusta svētdienā izspēlēts jau devītais no vienpadsmit individuālās ieskaites Zaļajiem treniņturnīra posmiem! Neskatoties uz faktu, ka vairumam spēlētāju jau ir vismaz trīs nepieciešamās ieskaites, lai kvalificētos finālam, neviens neatslābinājās un tika uzradītas jaunas labākās spēles!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja Roberts Kārkliņš, kurš guva spēlē 20 Stableford punktus un šobrīd ieņem augsto trešo vietu kopvērtējumā! Jānis Ikaunieks aizvadīja labu spēli un tika gūti 19 punkti un otrā vieta! Un šī ieskaite nodrošināja Jānim iespēju pretendēt uz gada karti finālā! Savā HCP turnīru izspēlēja trešās vietas ieguvēja – apburoša Linda Trečaka! Linda šobrīd ir dalītajā piektajā vietā, bet viss var mainīties līdz finālam un viennozīmīgi – pašā fināla dienā!

 

HCP grupā 19-36, kura vasaras gaitā kļuvusi kuplāka, uzņemot jaunus spēlētājus no 37-54 grupas, uzvaru izcīnīja Matīss Vorps, kurš ir izpelnījies konkurentu uzmanību, jo gūti šoreiz tika 22 Stableford punkti, iepriekšējā posmā 33 (!) punkti, un atliek vēl viens HCP uzlabojošs “rounds” un fināla spēlei nopietns pieteikums! Savā HCP laukumu izgaāja otrās vietas ieguvējs Raivo Raudzeps un trešās – Jānis Pumpiņš, kurš šobrīd kopvērtējumā ieņem augsto dalīto piekto vietu!

 

Šoreiz pirmo reizi tieši zemākajā HCP grupā tika gūti visaugstākie punkti! Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kārlis Strautmanis, kurš laukumu izgāja tā PARā jeb ar 36 sitieniem un pamanījās vēl gūt divus bērdijus, kas kopā veidoja 24 Stableford punktus! Kopvērtējumā Kārlis ir dalītajā otrajā vietā un pēc šī posma strauji pietuvojies līderim Jānim Ciagunam! Otro vietu izcīnīja Vizma Pūce, kura spēlē guva 21 Stableford punktu un arī kopvērtējumā dala ar Kārli otro vietu! Matīss Kligins noslēdza šīs grupas labākos ar 20 Stableford punktiem un kas zina, ja Matīss izspēlēs vēl vienu posmu un parādīs, ko prot finālā, viss var mainīties!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un foršu kopā būšanu! 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta