Zaļā treniņturnīra 9.posms izspēlēts!

15. AUG. 2019
#
Aizvadītās nedēļas saulainā ceturtdienā izspēlēts jau devītais individuālās ieskaites Zaļā treniņturnīra posms! Trīs ieskaites grupās 9 bedrītes Stableford formātā izspēlēja 48 dalībnieki, kas ir šīs sezonas kuplāk apmeklētais 9 bedrīšu turnīrs!

 

Tā kā turnīrā startēja arī Reiņa golfa skoliņas audzēkņi, tad viņu sacensība notika individuālā ieskaitē, kur labāko sniegumu parādīja Ņikita Morozovs ar gūtiem 24 Stableford punktiem, apspēlējot Aivaru Tumaru tikai dēļ HCP. Trešais labākais – Marks Truhins, kurš izspēlēja laukumu savā HCP.

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP 27-54 starp 4 dalībniecēm labāko sniegumu uzrādīja Dace Bole ar gūtiem 19 Stableford punktiem. Aija Medne izcīnīja otro vietu ar gūtiem 16 Stableford punktiem, bet Ilga Kipļuka piekāpās otrai vietai tikai dēļ HCP.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 piecpadsmit kungu konkurencē uzvaru izcīnīja Artūrs Arnītis ar gūtiem 24 Stableford punktiem! Pārējās godalgotās vietas sadalīja HCP, jo gan otrās vietas ieguvējs Rolands Kreicbergs, gan trešās vietas ieguvējs Artis Bārtulis spēlē guva 22 Stableford punktus!

 

Apvienotā kungu un dāmu ieskaites grupa ar HCP līdz 26 bija viskuplāk pārstāvēta un 25 dalībnieku lielā konkurencē augsto pirmo vietu izcīnīja ar 22 Stableford punktiem Leons Bričko! Pirmajai vietai tikai dēļ HCP piekāpās Kristaps Dzenis, bet labāko trijnieku noslēdza Kristaps Konrāds ar gūtu 21 Stableford punktu!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un tik pozitīvu kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta