Zaļā treniņturnīra 9.un 10.posms izspēlēts!

14. SEP. 2023
#
Ar izspēlētiem diviem individuālās ieskaites Zaļā treniņturnīra posmiem, jau esam pavisam tuvu lielajam finālam! Palikušas vēl tikai divas iespējas uzlabot savu atrašanos kopvērtējumā – sestdiena un vēl viena ceturtdiena!

 

9.posma ceturtdienā sarādās kupls bariņš golferu, kuri raitā solī mēģināja apsteigt tumsu un gūt labus rezultātus! HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar super sniegumu Senda Krastiņa -23 punkti, Tomasam Kārkliņam augstā otrā vieta ar 20 punktiem, bet Guna Geikina noslēdza labāko trijnieku ar handikapu uzlabojošu spēli un gūtiem 20 Stableford punktiem!

HCP grupā 19-36 savu golfa karjeras labāko sniegumu parādīja Deniss Skrobins ar 28 Stbaleford punktiem, otrs labākais Ivars Belovs arī ar iespaidīgu sniegumu – 27 punktiem, bet Patriks Buliņš turpina strauji progresēt ar 25 punktiem, noslēdzot labāko trijnieku!

Stiprākajā grupā izcilu sniegumu parādīja Jānis Ciaguns ar gūtiem 22 Stableford punktiem un 38 sitieniem, kurš atzīmēja, ka panākumu atslēga ir attieksmē, kad neej uz rezultātu, bet izbaudi vakaru! Jānis Kārkliņš izcīnīja otro vietu ar 20 Stableford punktiem, bet trešais labākais Mārtiņš Bariss ar 19 punktiem.

 

REZULTĀTI

 

Arī 10.posma rezultāti vareni, un HCP grupā 37-54 reti labs sniegums, kādu redzi parasti uz 18 bedrīšu spēlēm, izdevās Robertam Plūmei, kurš guva 30 punktus! Jauanis talants Patriks Ciaguns izcīnīja augsto otro vietu ar 22 Stableford punktiem, Kaspars Sirmais noslēdza trijnieku ar 21 punktu.

 

HCP grupā 19-36 uzvaru izcīnīja un turpina spridzināt Patriks Buliņš ar gūtiem 24 punktiem! Jānis Ikaunieks aizvadīja sekmīgu spēli ar 22 punktiem, bet trešais labākais Sergejs Pianovs ar gūtu 21 punktu.

 

Stiprākajā HCP grupā rezultāti blīvi un Kārlis Strautmanis ar gūtiem 19 Stableford punktiem apsteidza Jāni Ciagunu handikapa dēļ. Olavs Legzdiņš noslēdza labāko trijnieku ar 18 punktiem.

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta