Zaļā treniņturnīra tūre finišēta! +FOTO

22. OKT. 2017
#
Aizvadītās nedēļas svētdienā ar 34 spēlētāju dalību izspēlēts Zaļā treniņturnīra fināla posms! Visas vasaras garumā notika 11 deviņu bedrīšu atlases posmi trīs ieskaites grupās, kur dalībniekiem bija jāiegūst trīs ieskaites rezultāti, lai kvalificētos fināla posmam! Papildus lielajai balvai, notika arī atsevišķi svētdienas spēles labāko noteikšana trīs ieskaites grupās.

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP 37 un vairāk, piedalījās tikai Sintija Pakalne, kura ar gūtiem 34 Stableford punktiem ieguva gan svētdienas turnīra pirmo un vienīgo vietu, gan kopvērtējumā godam tika pie nākamās sezonas gada kartes, piedaloties pilnīgi visos Zaļā treniņutrnīra atlases posmos! 

 

Kungu ieskaitē ar HCP 37-54 svētdienas turnīrā labāko sniegumu uzrādīja Aigars Laucenieks ar 44 Stableford punktiem, Ingus Skrinda ar gūtiem 43 Stableford puntkiem ieguva otro vietu, bet labāko trijnieku noslēdza Armands Vimba, izspēlējot laukumu savā HCP. 

 

Šajā grupā kopvērtējumā pirms fināla pirmajā vietā bija Ainārs Katkēvičs ar 3 punktu pārsvaru pār Ingusu Skrindu, bet svētdienas turnīrā Ingus ieguva 43 Stableford puntus, kas ļāva viņam izvirzīties vadībā pār Aināru Katkēviču un uzvarēt ar kopā gūtiem 97 punktiem.

 

Apvienotajā grupā ar HCP 0-36 uzvaru svētdienas turnīrā izcīnīja Dāvis Volksons ar 42 Stableford punktiem, kuram piekāpās Andris Muižnieks tikai dēļ HCP, bet labāko trijnieku noslēdza Arvis Didrihsons ar 40 Stableford punktiem. 

 

Apvienotās grupas kopvērtējumā uzvaru izcīnīja un nākamās sezonas gada karti ieguva Arturs Latišonoks ar kopā gūtiem 107 Stableford punktiem. Augsto otro vietu kopvērtējumā ieguva Jānis Stangainis, kurš vēl pirms fināla bija līderis, ar kopā gūtiem 104 punktiem. Labāko trijnieku kopvērtējumā ieguva Andris Muižnieks ar kopā gūtiem 103 Stableford punktiem. 

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību finālā un zaļajos atlases posmos visas vasaras garumā! 

 

BILDES

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS