Zaļā treniņturnīru sezona atklāta!

18. APR. 2019
#
Aizvadītās nedēļas ceturtdienā aizsākām Zaļo treniņturnīru sezonu ar pirmo 9 bedrīšu turnīru! Spēlētāji 3 ieskaites grupās izspēlēja PAR35 laukumu Stableford formātā! Turpmākās sezonas laikā notiks gan individuālās ieskaites Zaļie treniņturnīri, gan dažādu citu formātu Zaļās ceturtdienas, par ko informēsim sezonas laikā.

 

Individuālās ieskaites rezultāti ies kopvērtējumā un tiks ņemti trīs labākie posmu rezultāti, kuri summējoties ar fināla Zaļo turnīru, kas būs 18 bedrīšu turnīrs, noteiks nākamās sezonas trīs laimīgos, kuri varēs spēlēt Gk Reinis bez maksas!

 

Dāmu grupā šoreiz, lai iegūtu balvu, bija tikai jāfinišē, un tas izdevās Evitai Bāderei, kura to izdarīja ar teicamu sniegumu – 20 Stableford punktiem, uzlabojot savu HCP!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 bija viskuplākā konkurence un 13 kungu grupā labāko sniegumu uzrādīja Oskars Krišāns ar gūtiem 22 Stableford punktiem! Endijs Bāders arī demonstrēja lielisku spēli ar gūtiem 20 Stableford punktiem, iegūstot otro vietu! Labāko trijnieku noslēdza Rolands Kreicbergs arī uzlabojot savu HCP ar gūtiem 19 Stableford punktiem!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26, kurā šoreiz bija tikai kungi, labāko sniegumu uzrādīja Nils Trapāns, vienīgais savā grupā izspēlējot savā HCP 9 bedrītes. Par vienu punktu Nilam piekāpās otrās vietas ieguvējs Ingars Andževs, bet labāko trijnieku noslēdza Olavs Legzdiņš ar 14 Stableford punktiem.

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību pirmajā Zaļajā ceturtdienā! Gaidīsim turpmāk vairāk dāmas, lai aizraujošāka spēle!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta