Zaļais treniņturnīrs izspēlēts!

15. JŪN. 2017
#
Ar lielā turnīra cienīgu dalībnieku skaitu aizvadīts ceturtais Zaļā treniņturnīra posms! 43 spēlētāji baudīja saulainu ceturtdienas vakaru izspēlējot deviņas bedrītes Stableford formātā!

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP 37 un vairāk, vislabāk spēle padevās Ievai Miķītei-Plusniņai, kura guva 15 Stableford punktus. Kristīnei Krivišai-Asarei pietrūka 2 Stableford punkti lidz iknedēļas uzvarai, bet labāko trijnieku noslēdza Sintija Pakalne.

Starp kungiem ar HCP 37 un vairāk, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Reiņa golfa skolas audzēknis Jānis Asaris ar 26 Stableford punktiem. Otrās un trešās vietas sadalījumu noteica HCP, jo abi kungi ieguva spēlē 19 Stableford punktus, attiecīgi otrais - Arturs Latišonoks, trešais - Rūdolfs Guntis Gūtmanis

Apvienotā kungu un dāmu grupa ar HCP lidz 36 bija viskuplāk pārstāvēta un ar ievērojamu rezultātu - 25 Stableford punktiem - uzvaru guva Edvīns Meinerts. Augsto otro vietu izcīnīja Vizma Pūce ar 23 Stableford punktiem. Labāko trijnieku noslēdza Kuldar Mannilaan ar 20 Stableford punktiem, kuram šis bija pirmais turnīrs GK Reinis!

 

REZULTĀTI


Liels paldies visiem par dalību un tiekamies jau nākam trešdien, kad ielīgosim Saulgriežus pēc labākajam golfa tradīcijām!


Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta