Zaļās ceturtdienas 3.posms izspēlēts!

03. JŪN. 2021
#
3.jūnija ceturtdienas vakarā izspēlētas tika 9 bedrītes Stableford formātā trīs HCP grupās! Šis bija trešais individuālās ieskaites posms, kur 3 labākie posmi kopā ar fināla posmu rezultēsies trīs nākamās sezonas gada kartēs!

 

HCP grupā 37-54 par uzvaru bija sīva cīņa, jo abi kungi guva 25 Stableford punktus spēlē, bet HCP noteica, ka uzvaru izcīnīja Emīls Spuņģis, bet Helmuts Žagars godpilno otro vietu! Trešo labāko sniegumu uzrādīja Artūrs Dāvis Paeglis, kurš arī 9 bedrītes izgāja ar 18 bedrīšu cienīgu sniegumu – 24 Stableford punktiem!

 

HCP grupā 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja un savu šīs sezonas labāko spēli demonstrēja Artūrs Zuļģis, kurš guva 28 Stableford punktus! Golfa zvaigznes bija pareizi sastājušās arī Genriham Peršteinam, kurš ar 21 Stableford punktu izcīnīja otro vietu, bet Arturs Liniņš noslēdza labāko trijnieku ar 19 Stableford punktiem!

 

Zemākajā HCP grupā rezultāti pieticīgāki, bet tāpat zolīdi un labāko sniegumu uzrādīja Dāvis Volksons (18 Stbl. p.), kurš pēc pauzes ir atgriezies, lai uzvarētu! Olavs Legzdiņš ieguva otro vietu ar 17 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Jānis Ciaguns ar 16 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem par pozitīvo ceturtdienas izskaņu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta