Zaļās ceturtdienas 7.posms izspēlēts!

29. JŪL. 2021
#
29.jūlija ceturtdienas vakars aizvadīts draudzīgā un nedaudz sāncensīgā atmosfērā, kura motivēja vairumu spēlētājus, jo gūti tika ievērojami labi rezultāti!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja Jānis Saulis ar rezultātu – 26 Stableford punkti! Šis 18 bedrīšu cienīgais rezultāts neļauj atslābināties, jo otrās vietas ieguvējs Edgars Miglāns atpalika tikai par vienu punktu! Jāatzīmē arī, ka trešās vietas ieguvējs Ainārs Ščipčinskis spēlē guva 23 Stableford punktus!

 

HCP grupā 19-36, kur tik lielus punktus iegūt ir grūtāk, dalībnieki rādīja visas prasmes un Jānim Pumpiņam spēle gāja no rokas un arī tika gūti 26 Stableford punkti, laukumu izejot ar 42 sitieniem un vienu bērdiju! Otrās vietas ieguvējs Arturs Kāršenieks spēlē guva 23 Stableford punktus un demonstrēja savu šīs sezonas līdz šim labāko sniegumu! Edvīns Meinerts noslēdza šīs grupas labāko trijnieku ar cienīgu rezultātu – 22 Stableford punktiem!

 

Stiprākajā grupā, kurā startēja šoreiz 3 dalībnieki, uzvaru izcīnīja Vizma Pūce, kura tāpat kā pārējo grupu līderi, demonstrēja vienu no savām “wow” spēlēm ar diviem bērdijiem un 21 Stableford punktu! Savā HCP laukumu izspēlēja Jānis Ciaguns, kuram šajā sezonā reti kurš turnīrs izpaliek bez goda pjedestāla! Trešās vietas ieguvējs Edgars Zeltmanis spēlē guva 17 Stableford punktus!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un foršu ceturtdienas izskaņu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta