Zaļo ceturtdienu FINĀLS izspēlēts! +FOTO

04. OKT. 2020
#
4.okotbra svētdiena tika aizvadīta jo īpaši zaļi, jo spēles laukumā, kā varētu spriest pēc nosaukuma, bija ne tikai “jaunie” spēlētāji, bet galvenokārt tie spēlētāji, kuri iemīļojuši ceturtdienu vakarus pavadīt spēlējot golfu azartiskā un pozitīvā gaisotnē! Rezumējot trīs foršākos ceturtdienu vakarus un 4.oktobra 18 bedrīšu spēli, kopā sanāk trīs nākamās sezonas gada kartes! Papildus kopvērtējumam, visi turnīra dalībnieki izspēlēja arī svētdienas spēles ieskaiti trīs HCP grupās!

 

HCP grupā 37-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja un savu pirmo būtisko HCP kritumu piedzīvoja Dāvis Eniks ar gūtiem 50 Stableford punktiem! Teicamu spēli demonstrēja arī otrās vietas ieguvēja Baiba Saulāja ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Pikmanis ar 38 Stableford punktiem!

 

Viskuplāk pārstāvētajā HCP grupā 19-36 uzvaru izcīnīja ar vienu no savām labākajām sezonas spēlēm Andrievs Jansons ar gūtiem 47 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Santa Melnupe, kura izspēlēja šīs sezonas labāko spēli un gūti tika 44 Stableford punkti! Savukārt trešās vietas ieguvēja Ilga Kipļuka rezultatīvi aizvadīja savu pirmo sezonas turnīru ar gūtiem 42 Stableford punktiem!

 

HCP grupā līdz 18 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Māris Danieks, kurš teicās esot atbraucis ar mērķi izbaudīt saulainu dienu, ne uzvarēt, un tādā noskaņojumā 44 Stableford punkti saskrien nemanot! Savā HCP izspēlēja otrās vietas ieguvējs Ints Pērkons, bet labāko trijnieku noslēdza Mārtiņš Pukše ar 35 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Papildus motivācija spēlētājiem, kuriem bedrīšu rezultāti nenesa kārotos punktus, bija iespēja uz katras bedrītes izdarīt labāko/tālāko dienas sitienu! Šajās nominācijās Allanam Parijancam bija veiksmīgā diena un tika izcīnīti labākie sniegumi 1./10., 3./12. un 8./17.bedrītē! 9./18.bedrītē Vizmas atzīmi 1,76 nevienam pat tuvu neizdevās pārspēt, savukārt par tālāko sitienu 7./16. bedrītē konkurence bija lielāka un Evita Bādere pielika punktu šai sacensībai otrajā aplī, bumbiņu atstājot teju vai aiz ūdens līnijas. 6./15.bedrītē Ilga Kipļuka pārspēja divus kungus tālsišanā, bet Santa Melnupe bija visprecīzākā 5./14.bedrītē! Vitauts Tučkus palika nepārspēts 4./13. un 2./11.bedrītē!

 

Kopvērtējumam vērtējām trīs labākos ceturtdienu rezultātus un 4.oktobra spēli un rezultāti pirms fināla bija diezgan blīvi un uzvarētāji neprognozējami.

 

HCP grupā 37-54 bija vislielākā punktu starpība starp vietām un uzvarētāja Baiba Saulāja varēja spēlēt finālu ar diezgan mierīgu sirdi, kas rezultējās ar nākamās sezonas gada karti! Apsveicam, Baiba! Otro vietu kopvērtējumā ieguva Jānis Pikmanis, bet godalgoto trijnieku noslēdza Jānis Legzdiņš!

 

HCP grupā 19-36 notika lielākās izmaiņas un tieši fināla posms ļāva Andrievam Jansonam pārliecinoši uzvarēt kopvērtējumā un tikt pie 2021.gada sezonas kartes! Augsto otro vietu izcīnīja Inese Zuļģe, bet trešais labākais sniegums kopvērtējumā Endijam Bāderam!

 

Dienas spraigākās emocijas virmoja HCP grupā 0-18, jo līderus Andri Muižnieku un Māri Danieku šķīra vien punkts, bet Māra Danieka pārliecinošā spēle un fināla 44 Stableford punkti, ļāva viņam pārliecinoši tikt pie jau otrās gada kartes šogad! Andri, vēlam Tev tādu pat apņēmību un teicamu spēli nākamgad! Allans Parijancs noslēdza labāko šīs grupas trijnieku ar nemainīgu pozīciju pirms un pēc fināla!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu svētdien un visas vasaras garumā! Paldies Valdim Liepiņam par neatkārtojamo atmosfēras radīšanu visas sezonas garumā un ieguldījumu spēlētāju kopienas paplašināšanā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta