• Aktualitātes

 • Mazda Latvijas Junioru Golfa Tūre 2018 I posms

  26.jūnijā Reiņa trasē norisināsies Latvijas Junioru golfa tūres 2018 1.posms. Tas ir profesionāli organizēts turnīrs, kas sniedz vienlīdzīgas iespējas un norisinās drošā, draudzīgā un jautrā vidē, ļaujot junioriem iegūt atbilstošu sacensību pieredzi, iedrošinot viņus satikt līdzīgi domājošus jauniešus un sociāli mijiedarboties ar jauniem draugiem.

  Lasīt vairāk
 • 21.jūnijā Saulgriežu sagaidīšana GK Reinis!

  Turpinot tradīcijas, aicinām svinēt Saulgriežus golfa klubā Reinis, kur kopā sanāk spēlētāji, kas mīl senlatviešu tradīcijas un golfa spēli! Golfa turnīram iesildīsimies ar dziesmām, dejām un rotaļām folkloristu pavadībā, bet pēc 9 bedrīšu izspēles pāru formātā Scramble dosimies lāpu gājienā un vērosim ugunsratu! Priecāsimies redzēt Jūs tautiskos tērpos un svētku noskaņās!

  Lasīt vairāk
 • GK Reinis Matchplay atlases spēles!

  Jau nedēļu oficiāli notiek golfa kluba Reinis Matchplay atlases spēles! Pieteikšanās ir atvērta līdz 30.jūnijam, bet pusfinālā tiks tie, kuri būs izspēlējuši pēc iespējas vairāk spēles līdz 23.septembrim! Sakarā ar dāmu nelielo skaitu, visi dalībnieki cīnīsies vienotā konkurencē un dalīs kopīgi Matchplay fondu, kuru krāsim līdz pat 23.septembrim!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta