• Aktualitātes

 • Labdarības golfa turnīrs 27.maijā!

  Svētdienā, 27.maijā, GK Reinis sadarbībā ar Swedish Chamber of Commerce in Latvia un Līvlust/Dzīvesprieku organizē Labdarības golfa turnīru, kura ienākumi tiks novirzīti, lai nodrošinātu jauniešus no ārpusģimenes aprūpes (Bērnunami, audžuģimenes, aizbildņu ģimenes) un jauniešus no trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm ar ik mēneša stipendiju mācībām profesionālās izglītības iestādēs, kā arī augstskolās.

  Lasīt vairāk
 • Zaļais pāru turnīrs “Atved draugu!” ceturtdien, 24.maijā!

  Šo ceturtdien izspēlēsim Zaļo pāru turnīru Scramble neto formātā! Pāra kopējais HCP tiek rēķināts pēc apgrieztās proporcijas, ņemot 60% no iesācēja HCP, kas dod uzvaras priekšroku pārim, kurā viens no spēlētājiem ir iesācējs! Neskatoties uz visām golfa detaļām, gaidīsim Jūs 24.maijā ar vai bez drauga, lai poztīvi pavadītu ceturtdienas vakaru!

  Lasīt vairāk
 • 999 Tūres posms "Dobeles Dzirnavnieks" izspēlēts!

  Aizvadīta 20.maija svētdiena 45 spēlētājiem piedaloties trešajā 999 Tūres posmā, kura atbalstītājs bija Dobeles Dzirnavnieks, kurš bija sarūpējis ne vien saulainu dienu un lietderīgas balvas golfa spēlei, bet arī dažādus gardumus gan uzvarētājiem, gan tuvāko sitienu autoriem, gan pēdējo vietu ieguvējiem.

  Lasīt vairāk