• Aktualitātes

 • Labdarības golfa turnīrs svētdien, 26.maijā!

  Svētdienā, 26.maijā, GK Reinis sadarbībā ar Swedish Chamber of Commerce in Latvia un Dzīvesprieks-Livslust notiks otrais pēc kārtas Labdarības golfa turnīrs, kura ienākumi tiks novirzīti, lai nodrošinātu jauniešus no ārpusģimenes aprūpes (Bērnunami, audžuģimenes, aizbildņu ģimenes) un jauniešus no trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm ar ik mēneša stipendiju mācībām profesionālās izglītības iestādēs, kā arī augstskolās! Piedalies - kopā mēs varam paveikt labas lietas vairāk!

  Lasīt vairāk
 • Aldaris GO Tūres 1.posms izspēlēts!

  12.maija svētdiena aizvadīta izspēlējot pirmo no četriem ieskaites posmiem ALDARIS GO Tūrē 2019! Trīs ieskaites grupās dalībnieki sacentās golfa prasmēs, gūstot lietderīgas un atspirdzinošas balvas no Aldaris! Spriežot pēc rezultātiem, golfa sezona ir iesākusies ar pilnu sparu, jo lielākai daļai spēlētāju bija ievērības cienīgi rezultāti un būtiski HCP uzlabojumi!

  Lasīt vairāk
 • 999 Tūres posms PING-PLAY YOUR BEST! izspēlēts! +FOTO

  5.maija vēsā un lietainā svētdiena pulcēja 63 spēlētājus, kurus laika apstākļi neatturēja pavadīt dienu, izspēlējot 18 bedrītes un cīnoties par vērtīgām balvām no šī turnīra atbalstītāja Golfshop.lv pārstāvētā zīmola PING! Dalībniekiem papildus sacensībai trīs ieskaites grupās, bija iespēja arī iegūt motivējošas balvas par tuvākiem/tālākiem sitieniem katrā bedrītē, kā arī lielais izaicinājums 9.bedrītē – LEXUS UX sadarbībā ar LEXUS Rīga Krasta!

  Lasīt vairāk