• Aktualitātes

 • Pirmais Golfa Maratons izspēlēts!

  Aizvadītās brīvdienas 22 spēlētāji pavadīja golfa klubā Reinis, piedaloties vēl nebijušā golfa pasākumā – divu dienu MARATONA izaicinājumā! Pirmā diena pārbaudīja spēlētāju izturību vasaras karstākajā dienā, kad tika izspēlētas pirmās 36 bedrītes. Neskatoties uz apgrūtinošiem laika apstākļiem, daudzi spēlētāji uzrādīja labus spēles rezultātus! Intriga labāko un izturīgāko spēlētāju noteikšanai saglabājās līdz fināla dienas pēdējai bedrītei, jo rezultāti bija blīvi visās ieskaites grupās.

  Lasīt vairāk
 • Trešais golfa skoliņas Reinis turnīrs izspēlēts!

  Aizvadītās nedēļas piektdienas rītā, piedaloties 22 golfa skoliņas audzēkņiem, aizvadīts trešais 9 bedrīšu turnīrs! Bērni vecumā no 5 līdz 16 gadi startēja trīs grupās – vecumā no 13 līdz 16 gadiem, kuri spēlēja no dzeltenām izsitiena vietām, bet 5-8 gadu un 9-12 gadu grupu audzēkņi apvienotā meiteņu un zēnu ieskaitē startēja no pietuvinātiem izsitieniem.

  Lasīt vairāk
 • Zaļais pāru turnīrs “Atved draugu!” izspēlēts!

  Aizvadītajā ceturtdienā 17 pāri izspēlēja 9 bedrītes Scramble formātā. Lielāko daļu pāru sastāvu veidoja viens golfa spēles zinātājs un otrs, kurš vēl ir ceļā uz golfa pasaules izzināšanu. Šis ir otrais turnīrs, kad izspēlējam Scramble formātu ar apgriezto proporciju 40/60%, ņemot 40% no mazākā HCP un 60% no lielākā.

  Lasīt vairāk