• Aktualitātes

 • Aldaris Tūres 2017 trešais posms svētdien, 30.jūlijā!

  Šo svētdien, 2.jūlijā, izspēlēsim jau trešo Aldaris Tūres ieskaites posmu! Ja līdz šim jums nav sanācis tikt uz iepriekšējiem diviem posmiem, bet saista doma par 2018.gada sezonas karti un garšo Aldaris produkcija, tad šo svētdien ir pēdējā iespēja kvalificēties lielajam finālam, kura vērtēšanā tiks ņemti vērā divi labākie rezultāti!

  Lasīt vairāk
 • Zaļais pāru turnīrs “Atved draugu!” ceturtdien, 27.jūlijā!

  Šo ceturtdien izspēlēsim Zaļo pāru turnīru Scramble neto formātā, bet ar apgrieztu pāra kopējā HCP proporciju! Īpaši mēs gaidīsim Jūs pārī ar kādu “ne-golferi”, kura dalība turnīrā ne tikai dos jums būtiski lielāku komandas HCP, bet arī tāds “ne-golferis”,kuram nav HCP un kuram nav golfa iemaņu, varēs startēt no sarkanajām izsitiena vietām, neatkarīgi no dzimuma!

  Lasīt vairāk
 • 999 Tūres posms CITADELE BANKA izspēlēts!

  Aizvadītajā svētdienā, 52 dalībniekiem izspēlējot 18 bedrīšu turnīru, aizvadīts jau astotais 999 Tūres posms, kurā dalībniekus priecēja CITADELE BANKA! Citadele banka bija parūpējusies par lietderīgām balvām ne tikai 12 pirmo trīs vietu ieguvējiem, bet arī četriem tuvākiem/tālākiem sitieniem! Visiem balvu ieguvējiem bija jāiepriecina arī kāds klātesošais no zāles izlozes kārtībā, kur daudziem spēlētājiem tika dažādas patīkamas balviņas no Citadeles bankas!

  Lasīt vairāk
 • Zaļā treniņturnīra 6.posms izspēlēts!

  Vakardien ar 27 spēlētāju dalību izspēlējām jau sesto no 11 Zaļā treniņturnīra posmiem! Ar katru posmu pietuvojamies finālam, kurš notiks 8.oktobrī! Lai pretendētu uz fināla galveno balvu – gada karti – ir jāiegūst trīs ieskaites posmi! Pēc sešiem izspēlētiem posmiem, rezultāti apvienotā un kungu ieskaites grupās ir blīvi un līderi vēl nav nosakāmi, tā ka iespējas ir visiem!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta