• Aktualitātes

 • Zaļā treniņturnīra fināls svētdien, 22.septembrī!

  Svētdien, 22.septembrī, izspēlēsim Zaļo treniņturnīru lielo finālu! Jau ierastajās trīs ieskaites grupās un Stableford formātā, tikai šoreiz 18 bedrītes! Īpaši gaidām tos spēlētājus, kuriem ir vismaz trīs ceturtdienu Zaļo posmu individuālo ieskaišu rezultāti, jo tieši tie dalībnieki pretendē uz nākamās sezonas gada karti golfa klubā Reinis! Gaidīsim arī tos spēlētājus, kuriem ir mazāk par trim ieskaitēm vai neviena, jo apbalvosim arī atsevišķi svētdienas turnīra labākos un labākās!

  Lasīt vairāk
 • COFFEE ADDRESS golfa maratons izspēlēts! +FOTO

  Aizvadīts trešais gads, kad golfa klubā Reinis norisinājās divu dienu golfa izturības sacensības jeb golfa maratons! Un otro gadu spēlētājus priecē šī turnīra ģenerālsponsors COFFEE ADDRESS! COFFEE ADDRESS arī nu jau otro sezonu ir parūpējies, lai mundruma deva būtu visiem golferiem visos GK Reinis turnīros un maratona labākajiem arī garda kafija baudīšanai mājās no profesionāla kafijas aparāta Jura! Šogad lielā balva – kafijas aparāts Jura tika izspēlēts labākajam Stroke Neto rezultātam!

  Lasīt vairāk
 • Zaļais pāru izacinājuma turnīrs izspēlēts!

  Aizvadītās nedēļas vasarīgā ceturtdienas vakarā 22 spēlētāji jeb 11 golfa pāri izspēlēja Zaļo pāru turnīru, kurā šoreiz varēja pārbaudīt golferu sinerģiju laukumā, jo Greensome formāts nedod tik daudz iespēju kā Scramble formāts – pēc pirmā izdarītā izvēles sitiena, tālākā spēle jāfinišē pamīšus!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta