• Aktualitātes

 • SKI & GOLF 2019 fināls pirmdien, 22.aprīlī!

  Aicinām otrās Lieldienas pavadīt Gk Reinis, izspēlējot SKI & GOLF 2019 finālu! Īpaši aicināti ir visi tie dalībnieki, kuri piedalījās slēpošanas disciplīnā 3.martā, jo tieši jūs variet pretendēt uz fināla vērtējumu! Gaidīsim arī neslēpotājus, jo paralēli šim finālam, apbalvosim arī golfa ieskaites labākos un labākās!

  Lasīt vairāk
 • Pirmā Zaļā ceturtdiena 18.aprīlī!

  Atklājam Zaļo treniņturnīru sezonu ceurtdien, 18.aprīlī! Izspēlēsim 9 bedrīšu turnīru Stableford formātā! Starts plkst. 17:30! Tradīcijas turpinām, un turnīrs notiks trīs ieskaites grupās – kungi un dāmas ar HCP līdz 26, un atsevišķas kungu un dāmu grupas ar HCP 27-54.

  Lasīt vairāk
 • Vēl saulaināka aprīļa pirmā nedēļa!

  Aicinām visus esošus un topošus golferus, kuri vēlas spēlēt regulāri un izdevīgāk, izmantot pirmās aprīļa nedēļas piedāvājumu, jo esam sagatavojuši pirms sezonas golfa piedāvājumu – divi vienā! Iegādājoties gada karti un kluba biedra statusu, tiek piemērota 10% atlaide gada kartes maksai jeb spēlē un esi biedrs pa vienu maksu!

  Lasīt vairāk
 • Golfa kluba Reinis jaunumi!

  Sagaidot jauno vasaras golfa sezonu, aicinām iepazīties ar kluba jaunumiem! Spēlēt golfu un piedalīties dažādos golfa pasākumos tagad vēl izdevīgāk, jo šosezon ikgadējā biedra maksa tikai 50* EUR! Golfa kluba Reinis vērtības ir atvērta un draudzīga golfa vide, kur tās biedri ir aktīvi kluba dzīves dalībnieki ar vēlmi veicināt golfa attīstību. Ja mūsu kluba vērtības ir saskaņā ar Jūsu vērtībām, būsim priecīgi kopā veidot aktīvu un draudzīgu golferu vidi GK Reinis!

  Lasīt vairāk