Spānijas Afterplay un draugi izspēlēts!

14. APR. 2024
#
14.aprīlī sākām turnīru sezonu Reinī ar ikgadējo Spānijas jeb ceturtā Ziemas kausa golferu salidojumu! Laika prognozes ieviesa bažas par dienas baudījumu, neliela cerība par sauli gan ātri pagaisa un golfa spēle bija vairāk jāiztur kā jāparāda sniegums. Ķermeņa siltumam un labākam noskaņojumam palīdzēja Spāņu vīni un cavas, kā arī Sergeja Pianova dāvātas Jameson šūpoles!

Trīs ieskaites grupās izturējām 18 bedrītes Stableford formātā. HCP grupā 36-54 uzvaru izcīnīja Senda Krastiņa ar gūtu 31 Stableford punktu, kura gan nebija gandarīta ar savu sniegumu, bet sezona ir gara un daudz iespēju spēles progresam! Otro vietu izcīnīja Andris Putniņš, kuram HCP dēļ piekāpās Niks Gulbergs.

Viskuplāk pārstāvēta bija HCP grupa 19-35 un pārliecinošu uzvaru izcīnīja starp 26 spēlētājiem Deniss Skrobins ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ar 38 punktiem izcīnīja Kārlis Bole, bet goda pjedestālu noslēdza Toms Romanovskis ar 35 punktiem.

Savukārt stiprākajā HCP grupā uzvaru izcīnīja Aivis Susejs ar gūtiem 33 Stableford punktiem! Mārtiņš Bariss guva 31 punktu, bet Arvis Zeile noslēdza labāko trijnieku ar 28 punktiem.

Tālāko sitienu autori 3./12.bedrītē bija Jānis Kārkliņš un Monta Ziņģe, bet precīzākais 9./18.bedrītē Andris Putniņš!