999 Tūres posms CEWOOD izspēlēts!

06. AUG. 2023
#
6.augusta svētdiena mūs priecēja un vienlaikus izaicināja, jo dalībniekiem nācās sešas stundas pavadīt tropiski karstos laika apstākļos! Neskatoties uz karstumu, peldēm spēles pauzēs, lapseņu uzlidojumiem, diena tika pavadīta ļoti pozitīvi un no laukuma nāca smaidīgas un sārtas sejas! Jau otro gadu mūs izglītoja un priecēja CEWOOD, Latvijas uzņēmums, kurš uzlabo un daiļo ikdienu kā mājas, tā darbā ar augstvērtīgām griestu un sienu apdares plātnēm un ne tikai!

Šoreiz spēlētāji ar handikapu līdz 18 sacentās vienā ieskaites grupā un labāko sniegumu star 23 golferiem parādīja Mārtiņš Bariss, kurš demonstrēja pārliecinošu sniegumu ar 66 neto punktiem, izcīnot savu šīs sezonas pirmo tūres uzvaru! Juris Cīrulis izcīnīja augsto otro vietu ar 70 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza viena no pāris dāmām, kas startēja šajā grupā - Ingemāra Jansone ar 73 neto punktiem!

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 savu pirmo svētdienas uzvaru izcīnīja Roberts Kārkliņš ar gūtu 41 Stableford punktu! Augsto otro vietu izcīnīja Māris Lazdiņš (39 p.), bet Jānis Drazdovskis noslēdza goda pjedestālu, piekāpjoties Mārim handikapa dēļ!

Starp dāmām ar handikapu 19-40 rezultāti arī ievērojami, un ar retu, bet izcilu spēli Reinī pārliecinoši uzvarēja Zanda Zariņa ar gūtiem 48 Stableford punktiem! Alīna Drazdovska, kura savā dzimšanas dienā izvēlējās būt laukumā tropiskā svētdienā un jāsaka, ka diena bija ļoti labvēlīga gaviļniecei, jo ar 44 punktiem gūta augstā otrā vieta, un vēl Alīna izcīnīja 6.bedrītes tālākā sitiena balvu starp dāmām un visus izpogāja 5.bedrītes izaicinājumā! Suminām un lai jaudīgs un panākumiem bagāts Jaunais gads! Goda pjedestālu noslēdza Inga Muciņa, kura, sava flaita iedvesmota, uzrādīja izcilu sniegumu – 40 Stableford punktus!

REZULTĀTI

Tuvāko/tālāko sitienu disciplīnās, kuras Alīna nepaņēma, pie balvām tika Māris Ķirķis, kuru no jauna Toyota Corolla Cross no Amserv šķīra 2,16 m! Starp kungiem 6.bedrītē tālāko sitienu demonstrēja Kārlis Remesis!

Paldies visiem par dalību un izturību! Liels paldies CEWOOD par turnīra atbalstu, personīgi Ivo Buliņam!