Aizvadītas slēpošanas sacensības Lielais Reinis 2018!

18. FEB. 2018
#
Svētdien, 18. februārī, Reiņa trasē otro reizi devām startu sacensībām Lielais Reinis! 6 vecuma grupās bērniem un vienā grupā viņu vecākiem un vecvecākiem, slēpotāji sacentās par labākajiem rezultātiem un veicinošām balvām!

 

Vecuma grupā 2011+ zēnu konkurencē vislabāk veicās Kārlim Kokaram, Henrijam Mūrniekam un Dominikam Klinstonam, bet meiteņu konkurencē Noa Aleksandrai Trapānei, Elizabetei Annai Allenai un Paulai Esterei Jaunzemei.

 

2008 – 2010 vecuma grupā meiteņu konkurencē visātrākās bija Beatrise Fokrota, Paula Ādamsone un Daniella Anna Livčāne, bet puišu konkurencē - Kristofers Vasaraudzis, Emīls Vanags un Gustavs Rība.

 

Starp 2004-2007 gadā dzimušajiem puišiem labākos rezultātus uzrādīja Gustavs Vācietis, Tomass Legzdiņš un Arturs Andris Miglinieks, taču starp meitenēm labākās bija Eva Trapāne, Elizabete Anna Reinharde un Ance Kucina.

 

Vecāku un vecvecāku grupā visātrākie braucēji bija Jānis Siliņš, Santa Miķelsone un Sanita Kubliņa.

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Paldies Marekam Gaļinovskim par sportisko kadru iemūžināšanu un Jogitas Pasākumiem par sacensību gara uzturēšanu!

 

Paldies sporta klubam ASI, SKI BOX PRO, TOKO, Sportland, Herkuless, Laima un Limpo limonāde par atbalstu! Paldies Andrim Kraujam par sacensību ideju un organizēšanu!

 

Un, protams, vislielākais paldies visiem bērniem un viņu vecākiem par dalību!  

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase  

Darba laiks

    

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta