• Aktualitātes

 • SKI & GOLF 2018 piektdien, 2.martā!

  2.marta piektdienas vakarā ikviens slēpotājs/snovbordists/golferis tiks gaidīts uz tradicionālo SKI & GOLF 2018, kurš norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas! Tiem, kas nav piedalījušies līdz šim, informējam, ka šīs ir sacensības, kuras notiek divās disciplīnās – kalnu slēpošanā/snovbordā un golfā, kur galvenie uzvarētāji tiks noskaidroti vasaras sezonai sākoties izspēlējot 18 bedrīšu golfa turnīru!

  Lasīt vairāk
 • Sasildi ziemu ar distancēm!

  Baudām ziemu, kamēr var! Distanču trasē sliede ir pagarināta nu jau visā trases garumā, kas ir gandrīz 4 km! Visa distanču trase pielāgota gan slidsolim, gan klasikai! Tumšajā dienas laikā apgaismots aplis 1,2 km garumā! Pie mums iznomājams Fischer distanču inventārs jebkuram augumam un vēlmēm, kā arī pieejams slēpju serviss Jūsu esošā inventāra apkopei!

  Lasīt vairāk
 • Kārtīga ziema Reiņa trasē!

  Herkuless bērnu slēpošanas skoliņa gaida šajās brīvdienās visus mazos drosminiekus baudīt īstu ziemu! Galvenais ir pareizi saģērbties un neaizmirst par kārtīgu vaigu sakrēmošanu! Skoliņas nodarbību laika sadalījums var nedaudz mainīties, skatoties pēc laika apstākļiem un bērnu pašsajūtas! Tiekamies ziemā!

  Lasīt vairāk
 • Sestdiena, 24.februāris

  Atvērta galvenā trase, iesācēju trase, "Herkuless" bērnu parks un kameršļūkšanas trase. Darbosies "Herkuless" bērnu slēpošanas skoliņa, inventāra noma un Reiņa Cafe. Pieejami slēpošanas un snovborda instruktoru pakalpojumi. Darba laiks 10:00 - 22:00.

  Lasīt vairāk

Web kamera

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase  

Darba laiks

Darba dienās 14:00 – 22:00
Sestdienās 10:00 – 22:00
Svētdienās 10:00 – 20:00

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta