SKI & GOLF 2017 nosvinēts! +FOTO

10. FEB. 2017
#
10.februāra piektdienas vakarā 32 golferi pēc ziemas mēnešu pārtraukuma atkal redzējās, lai izslēpotos tradicionālās SKI&GOLF sacensībās un iegūtu svarīgos ieskaites slēpošanas punktus priekš golfa spēles, kas noteiks labāko slēpotāju-golferi 2017!

 

Šajā gadā tradicionālās sacensībās tika ieviesti jaunumi un piedalīties varēja ne tikai uz slēpēm, bet arī  ar snovborda dēļiem! Paliekot kuplākai jaunajai paaudzei, izveidojām arī atsevišķu grupu mazajiem slēpotājiem-golferiem!

 

Kā pieņemts, izslēpojot/nodēļojot četrus braucienus, no kuriem trīs labākie iet ieskaitē, pierēķinot klāt/nost vecuma un profesionalitātes koeficientus, apbalvojām trīs labākās un labākos un mazākos kalna disciplīnā!

 

REZULTĀTI

 

Starp dāmām par pirmo vietu bija sīva cīņa un Vizma Pūce saglabāja līderpozīcijas arī šajā sezonā, izcīnot pirmo vietu! Iveta Benhena-Bēkena par simtdaļu tiesu piekāpjoties Vizmai, iegūstot augsto otro vietu, padarot gaidāmo golfa spēli jo īpaši spraigu! Labāko trijnieku noslēdza Anda Sproģe!

 

Starp jauniešiem līdz 16 gadiem, uzvaru guva Loreta Reitere, aiz sevis atstājot Nilu Neo Trapānu un Emīlu Poču!

 

Kuplākajā kungu ieskaites grupā uzvaru izcīnīja kalnu slēpotājs Jurģis Grigorjevs. Kārlis Šternbergs, piekāpjoties tikai par diviem slēpošanas punktiem, ieguva augsto otro vietu. Labāko trijnieku noslēdza Olavs Legzdiņš.

 

Visi slēpotāji-dēļotāji-golferi, kas neiekļuva labāko trijniekā, nenokar degunus, jo tieši golfa spēle izšķirs visu un esošie līderi var mainīties!

 

BILDES

 

Paldies visiem, kuri sevi izaicināja un piepildīja piektdienas vakaru ar pozitīvu enerģiju un patiesu atkal-satikšanās prieku!

 

      

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase  

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

   

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta