Mazais Reinis 2018

2017./2018. gada ziemā Reiņa Trases bērnu slēpošanas parkā tiks rīkoti slēpošanas burziņi mazajiem entuziastiem „Mazais Reinis 2018”

 

Visas sezonas garumā divos posmos mazie slēpotāji prasmēm mērosies četrās vecuma grupās:

Mazuļu grupa - dzimuši 2015. gadā un jaunāki (zēni un meitenes)

Sīcīšu grupa - dzimuši 2013. – 2014. gadā (zēni un meitenes)

Sīču grupa - dzimuši 2011. – 2012. gadā (zēni un meitenes)

Sporta klase 0-7 gadu vecumam (zēni un meitenes), slēpošanas sporta skolu audzēkņi, Herkuless slēpošanas skoliņas 3.līmeņa audzēkņi, neatkarīgi no iestāšanās datuma attiecīgajā sporta klubā

„Mazais Reinis 2018” kalendārs:
1.posms – 4.februāris
2.posms – 4.marts

 

„Mazais Reinis” katrs posms ir paredzēts kā svētki mazajiem slēpotājiem un viņu ģimenēm visas dienas garumā. Būs mūzika, būs rotaļas, būs slēpošana un līdzīgi kā iepriekšējās sezonās būs apbalvošana, kurā tiks pasniegtas mūsu atbalstītāju sagādātās balvas visiem sacensību dalībniekiem par sasniegtajiem rezultātiem. Papildus balvām katrā posmā jaunie slēpotāji krās punktus, kuri tad sezonas nobeigumā palīdzēs noskaidrot sezonas labākos un ātrākos slēpotājus katrā no ieskaites grupām.

Sacensības norisinās Reiņa trasē bērnu parkā, kurš ir aprīkots ar SunKid lentas pacēlāju un mīkstiem šķēršļu priekšmetiem (zaķiem, kaķiem un citiem zvēriem), kas padara nobraucienus gan interesantus, gan drošus pat vismazākajiem slēpotājiem. Sacensību „Mazais Reinis” „Mazuļu” grupas (2-3 g.v.) dalībniekus trasē drīkst pavadīt arī vecāki.

Vairāk informāciju iegūt par sacensībām un pieteikties sacensībām Jūs varat zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni +37129272255 vai sūtot e-pastu uz administracija@reinatrase.lv

Dalības maksa:
• Piesakoties iepriekš – 7 EUR
• Piesakoties sacensību dienā – 10 EUR

NOLIKUMS

 

Uz tikšanos sacensībās!

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase  

Darba laiks

    

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta