999 Tūres posms PING-Play Your Best! nosvinēts!

19. MAJ. 2024
#
19.maija Vasarsvētki karstum mīļus lutināja, pārējos izaicināja vienā no sezonas krāšņākajiem un dāsnākajiem turnīriem PING-Play Your Best! Golfshop.lv jeb visu mīļais Valdis Liepiņš bija parūpējies, lai golferi varētu pačamdīt un patestēt visus Ping mākslas darbus no pašiem senākajiem līdz pēdējā kaluma šedevriem! Lai gan 19.maijs bija piesātināts ar sportiskām aktivitātēm visā Latvijā, kā golfā, tā citās aktivitātēs, Ping motivēja pulcēties zīmola cienītājiem, kuri tīkoja jaunu PING golfa somu vai ietilpīgo un kvalitatīvo ceļojuma somu vai kādu skaistu lietussargu, kas der arī kā saulessargs šādās dienās un ,protams, nekad nevar zināt, kad baklažāna krāsas skaistule C-HR no Amserv satiks savu saimnieku! Un šis bija turnīrs, kurā sarodas arī golferi, kuriem ir azarts sevi parādīt Stroke spēlē, jo Valdis vienmēr novērtē un atbalsta uz sporta progresa orientētos! Diena sākās, turpinājās un noslēdzās dzirkstoši, krāšņi un īpaši jautri un pacilājoši, golferiem sirsnīgi bakstot ik pēc bedres Gamebook, lai saprastu, kurš ir dienas veiksmīgais un cik ļoti jāapcenšas, lai tiktu pie uzvaras goda un motivējošām balvām!

 

Starp dāmām skaistu uzvaru izcīnīja Anna Villa Sarelainena, kura ieradās ar frāzi – esmu atbraukusi pakaļ jaunai golfa somai! Atlika vien nospēlēt atbilstoši vēlmēm un Annai tas arī izdevās, lai gan kārtotais PARs nevienā bedrītē neizdevās, 40 Stableford punktus var iegūt arī ar bogey spēli un galvenais bez neviena raciena! Iluta Gaile arī rādīja teicamas prasmes un no uzvaras šķīra vien sitiens, bet tagad Iluta varēs droši doties golfa ceļojumos un zināt, ka nūjas būs tādā pat stāvoklī galamērķī kā sākum punktā! Labāko trijnieku noslēdza Alīna Drazdovska ar gūtiem 37 Stableford punktiem!

 

Kungu grupā rezultāti iespaidīgi un labs laiks, forša kompānija un superīgas balvas dara savu! Pirmo vietu izšķīra tikai handikaps, jo gan Jānis Ikaunieks (1.vieta), gan Andris Vaskāns (2.vieta) guva spēlē 43 Stableford punktus! Goda pjedestālu noslēdza Kārlis Brils ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

 

Lielākās kaislības valdīja zemo handikapu grupā, kur dalībnieki sitās ne tikai Stroke neto vērtējumā, bet arī Stroke. Pārsteigumu un skaļas ovācijas izpelnījās dienas varonis Mārtiņš Bariss, kurš vairāk kā pārliecinoši izcīnīja uzvaru ar neprātīgu rezultātu – 60 neto punktiem un vienlaikus paņēma arī Stroke ceļojošo titulu ar 75 sitieniem! Tā teikt Mārtiņš parādīja dzīves labāko sniegumu, iespējams, pareizākajā dienā! Suminām! Ints Pērkons izcīnīja augsto otro vietu ar 68 neto punktiem, kas ir līdz šim labākais Inta sniegums Reinī! Kārlis Strautmanis noslēdza goda pjedestālu ar 69 neto punktiem, demonstrējot strauju progresu ik nedēļu un bija tuvākais Mārtiņa pretinieks ceļā uz Stroke balvu ar 80 sitieniem! Pēc tādiem Stroke sniegumiem pērnie čempioni un šī gada provizoriskie pretendenti uz Stroke titulu palika ar gariem deguniem.

 

Valdis bija parūpējies, lai interesanti būtu visiem un visās bedrēs, jo tuvākie/tālākie izaicinājumi bija uz katras bedrītes. Prieks par iespēju gan visai ātri mijās ar pārsteigumu par nepārspējamu sniegumu no neredzētas sejas – talantīgās Paulas Egles, kas atbrauca no Avotiem un parādīja draivera distanci tādu, kāda Reinī vēl nebija redzēta, un Paula paņēma balvas 3./12., 1./10. un 6./15.bedrītē! 2./11.bedrītē nepārspēts palika Kristaps Tauriņš, Alīna paņēma savu iecienīto 7./16.bedrīti, Guntars Imše bija labākais ne pirmo reizi 5./14.bedrītē, Ints Pērkons 4./13.bedrītē uzsita teju uz grīna ar pirmo draivu, Guntars Ošenieks 8./17.bedrītē ar pirmo sitienu bija grīna pakājē jeb 30 m līdz bedrītei, bet Mārtiņam Zviedrim līdz C-HR laimei pietrūka vien 1,59m!

 

Uz līksmas nots noslēdzām šo burvīgo dienu un mājup devās kas ar priecīgu prātu par iegūtām balvām, kas ar pilnu galvu pilnu domām par kādu jaunu Ping darba instrumentu! Mūsu ģimenē visi mīlam un lietojam tikai Ping un iesakām to darīt arī citiem! Un, ja kāds vēl nezināja, tad Golfshop.lv veikalā Berģos var gan visu aplūkot, patestēt, piefitot uz vietas pieredzējušākā PING izplatītāja Latvijā Valda Liepiņa vadībā!

 

Paldies visiem par dalību un tik pozitīvu kopā būšanu! Liels paldies Golfshop.lv, personīgi Valdim Liepiņam, par turnīra atbalstu! Paldies Amserv par Hole in one izaicinājumu!

 

REZULTĀTI

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta