999 Tūres posms WILL SENSORS izspēlēts!

02. JŪN. 2024
#
Jūniju iesākām ar saulainu svētdienu, kur ne miņas no lietus mākoņiem vai citiem spēles kaitniekiem, jo Will Sensors māk raidīt pareizās vibrācijas ar sensoriem, kuri piemēroti jebkādiem dzīves izaicinājumiem! Will Sensors bija sagādājis noderīgas un vērtīgas balvas gan tālsitējiem, gan tuvās spēles ekspertiem, gan protams tiem, kas abas darbības māk salikt kopā vienā turnīrā! Visiem enerģijas devu deva našķi no Gemoss!

 

Draudzīgā golferu bariņā izspēlējām 18 bedrītes 3 ieskaites grupās! Starp dāmām uzvaru izcīnīja Ieva Priedīte ar gūtiem 42 Stableford punktiem, kura ierodas Reinī retāk, bet nekad neaizbrauc mājup ar tukšām rokām! Agita Lejaskraukle uzrādīja savu Reiņa labāko pēdējā laika spēli un ar -5 jeb 41 Stableford punktu izcīnot augsto otro vietu! Iveta Lopatko ieguva savu sezonas augstāko vietu Reiņa turnīros, piekāpjoties Agitai tikai HCP dēļ!

 

Arī kungu grupa ar HCP 19-35 dienas foršās atmosfēras iespaidā spēja gūt ievērojamus punktus un teju puse dalībnieku izpildīja savu tā brīža handikapu! Pirmo sezonas uzvaras runu teica Kārlis Bole, kurš aizvadīja stabilu spēli un guva 42 Stableford punktus! Arī Roberts Plūme nokļuva līdz šim augstākajā pozīcijā svētdienu turnīros ar gūtu 41 Stableford punktu, ieņemot godpilno otro vietu! Raivis Uškeniks noslēdza labāko trijnieku ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

 

Zemāko handikapu grupā rezultāti blīvi un iespaidīgi! Uzvaru izšķīra vien 0.1 handikapā, jo abi vīri – Olavs Legzdiņš un Jānis Ciaguns izspēlēja laukumu ar -3 jeb 69 neto punktiem un 84 sitieniem, attiecīgi Olavs uzvarēja un ne pirmo reizi Will Sensors turnīrā, jo kad esi ielicis labo atmiņu krātuvē savas uzvaras un ikgadēji piedalies “savā” turnīrā, tas dod papildus resursus vēsturei atkārtoties! Goda pjedestālu noslēdza Raivo Raudzeps, kurš savā pirmajā šīs sezonas Reiņa turnīrā rādīja labākās prasmes un gūti 70 neto punkti!

 

Will Sensors bedrītē tālākā draiva autore bija Agita Lejaskraukle, kura pārspēja spēles otrajā aplī pati sevi, bet starp kungiem Endijs Bāders, kura slavenais draivs sagāja īstajā bedrē un fērvejā! Tālākais chip-in vai puts 6.bedrītē izdevās Olavam, kurš ieputerēja 13 m tālu putu, kas rezultējās ar bērdiju un lietderīgu balvu ceļošanai! Vistuvāk sapņa īstenošanai par baklāžāna krāsas C-HR no Amserv tika Kārlis Brils ar atzīmi 3,1m! Sveicam laimīgos uzvarētājus un domājams jūsu miegs tagad ir ciešāks un ceļojumi ar mazāk rūpēm un vairāk prieka!

 

Paldies visiem par dalību un tik jauku kopā būšanu! Liels paldies turnīra atbalstītājam Will Sensors, personīgi Ingai un Vilim Laksām! Paldies Amserv par Hole in one izaicinājumu!

 

REZULTĀTI

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta