Gk Reinis un Viesturi pirmais sadraudzības turnīrs izspēlēts!

08. JŪN. 2024
#
Atzīmējot abu klubu draudzības stiprināšanas desmitgadi izspēlējām pirmo sadraudzības turnīru, kas norisinājās Gk Reinis! Par godu apaļai jubilejai mainījām spēles formātu no līdzšinējā ērtā Stableford uz Stroke neto, kur skaitām visas bedrītes, ne tikai labās!

 

Paralēli komandas vērtējumam suminājām arī labākos individuālā vērtējumā! Starp dāmām visu godu pjedestālu ieņēma Gk Reiņa spēlētājas, kur Evita Bādere izspēlēja savu labāko (66 neto p.) spēli dodot komandai vajadzīgos mīnusus īstajā brīdī! Dace Bole arī demonstrēja labākās iemaņas un ar -5 izcīnīja augsto otro vietu, bet Antra Vaišļa turpina labi spēlēt un gozēties goda pjedestālā ar -4!

 

Starp kungiem pārliecinošu uzvaru izcīnīja Viesturu spēlētājs Einārs Krams ar -9 jeb 63 neto punktiem, kurš izcīnīja savu trešo uzvaru no četriem sadraudzības turnīriem, kuros piedalījies! Viesturnieks Artūrs Purītis izcīnīja otro vietu ar -4, bet Reiņa spēlētājs Kārlis Brils ar -3 noslēdza labāko trijnieku!

 

Tālāka draiva autors 3./12.bedrītē Māris Lazdiņš un starp sievietēm Līva, bet 9./18.bedrītē precīzākais Roberts Kārkliņš!

 

Abu prezidentu rīta uzrunā Kārlis Cinītis mums vēlēja uzvaru un paldies par to, bet reinieši tik labi nospēlēja, ka kluba gars un jauns formāts mums palīdzēja pirmo reizi desmitgadē ar 47 neto punktu pārsvaru uzvarēt pirmo posmu!

 

Tiksimies kuplā skaitā un pacilātā garā atbildes turnīrā Gk Viesturi 23.augustā!

 

Paldies reiniešiem par dalību un cīņassparu, un skaistām spēlēm! Paldies Viesturiem par dalību un tradīciju turpināšanu!

 

REZULTĀTI

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta