Lielā zaļā svētdiena izspēlēta!

08. SEP. 2024
#
Skaista un saulaina 8.septembra svētdiena aizvadīta, izspēlējot Zaļo turnīru, kurš apvienoja gan prasmīgus golferus, gan tos spēlētājus, kuri nesen sākuši golfa gaitas un vēlējās izmēģināt turnīru formātu! Šis bija vienlaicīgi arī turnīrs “divi vienā”, jo pirmās 9 bedrītes bija arī 10.posma ieskaites rezultāts! Liels prieks par jaunajiem golferiem no dažādiem laukumiem, kuri izaicināja sevi pirmajam turnīram un pirmajai Reiņa pieredzei!

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar ievērojamu punktu skaitu (48!) Kristaps Jakāns! Otrās vietas ieguvējs Kaspars Revins aizvadīja ne mazāk jaudīgu spēli ar gūtiem 47 Stableford punktiem! Jaunais talants Toms Nuķis noslēdza labāko trijnieku ar 42 Stableford punktiem!

HCP grupā 19-36 savu pirmo sezonas uzvaru atzīmēja Andris Putniņš ar pārliecinošu sniegumu – 45 Stableford punktiem! Līga Kāle, kura nepagurusi ikdienas riņķo golfa laukumos, izcīnīja augsto otro vietu ar 42 Stableford punktiem! Agris Spirģis noslēdza goda pjedestālu ar 40 Stableford punktiem!

HCP grupā līdz 18 uzvaru izcīnīja Guntars Imše ar gūtiem 39 Stableford punktiem, kuram šī ir godalgotām vietām bagāta sezona! Otrs labākais sniegums padevās Jānim Drazdovskim ar gūtiem 37 Stableford punktiem, no kuriem 23 gūti pirmajā spēles aplī! Kristaps Tauriņš noslēdza labāko trijnieku, izspēlējot turnīru savā HCP!

Kristaps arī palika nepārspēts tālākā draiva nominācijā 8./17.bedrītē! Guna Geikina bija tālākā sitēja starp dāmām, kuras draiva distanci jau pamalēs daudzina! Precīzākā sitiena autore 9./18. bedrītē – Ingrīda Grīnberga!

Paldies visiem par tik kuplu dalību un burvīgu kopā būšanu!