Zaļā treniņturnīra 2.posms izspēlēts kosmosā!

23. MAJ. 2024
#
23.maija saulainā ceturtdienas vakara izskaņā izspēlējām otro individuālās ieskaites posmu! Laiks skaists, pozitīva atmosfēra un rezultāti kosmiski labi!

 

HCP 37-54 uzvaru izcīnīja Edijs Eglītis ar 22 Stableford punktiem, kuram tikai handikapa dēļ piekāpās Ingrīda Grīnberga. Marika Kaprano Ģederte noslēdza labāko trijnieku arī ar ievērojamu sniegumu – 21 Stableford punkts!

 

HCP grupā 19-36, kur konkurence kā ierasts vislielākā, ar 25 Stableford punktiem un savu līdz šim labāko sniegumu parādīja Deniss Skrobins! Par vienu punktu no uzvaras atpalika Ivo Buliņš, kurš ar katru nedēļu rāda progresējošu sniegumu un drīz jau gaidīsim uzvaras runu! Montai Ziņģei arī spēle gāja no rokas un gūti 23 Stableford punkti! Jāatzīmē, ka šajā grupā 14 dalībnieki no 24 izpildīja savu handikapu un labāk, bravo!

 

Zemāko handikapu grupā rezultāti ne mazāk ievērojami un uzvaru izcīnīja ar savu personīgo rekordu Jānis Kārkliņš ar gūtiem 25 Stableford punktiem, laukumu izspēlējot ar 37 sitieniem! Aivis Susejs turpina ņemt godalgotas vietas ar 22 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Kārlis Strautmanis ar 21 punktu, kurš arī turpina pa nedēļām deldēt handikapu! Šajā grupā 8 no 10 spēlētājiem izpildīja savu handikapu, suminām!

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Tiekamies jau šovakar pāru turnīrā!

 

REZULTĀTI

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta