Numuriņi

#

Pieneņu

Pieneņu apartaments sastāv no diviem dubultajiem numuriem. Pieneņu motīvs rada gaisīgu un vieglu pieneņpūku atmosfēru numuriņā. Tas piemērots komforta mīlētajiem un ģimenēm ar bērniem.

# Telpas lielums 42,6 m2
# Gultas izmērs 160 cm, 90 cm
# Cena Viens numurs - 65 EUR, abi numuri - 100 EUR
apskatīt
#

Mežģīņu

Mežģīņu numuriņš ir romantikas baudītājiem. Numuriņa dizains veidotas kontrastains, taču galvenais akcents ir uz mežģīņu rakstiem tapetēs un gultas pārvalkos. Lielisko skatu uz golfa laukumu vai slēpošanas trasi varēsiet baudīt no numuriņa terases.

# Telpas lielums 25,6 m2
# Gultas izmērs 160cm
# Cena 65 EUR
apskatīt
#

Austrumu

Numuriņš ar divguļamo gultu ieturēts austrumnieciskā stilā – sienu rotājumi, tapetes un flīzes. Ikviens viesis jutīsies kā 1000 un 1 nakts pasakā.

# Telpas lielums 13 m2
# Gultas izmērs 140 cm
# Cena 55 EUR
apskatīt
#

Baltā

Divvietīgajā numuriņā ar divām gultām dominē gaišie toņi interjerā. Moderni mēbelētais un eleganti iekārtotais numuriņš paver skatu uz golfa laukumu vasarā un bērnu parku ziemā.

# Telpas lielums 19,5 m2
# Gultas izmērs 90 cm
# Cena 55 EUR
apskatīt
#

Meža

Divvietīgais numuriņš ar 2 gultām ļaus Jums būt notikumu centrā. No numuriņa paveras lielisks skats uz golfa laukumu vasarā un distanču slēposanas trasi ziemā. Numuriņš atrodas viesu nama 3.stāva, tādēļ varēsiet vērot Gaujas nacionālā parka koku galotnes.

# Telpas lielums 17,6 m2
# Gultas izmērs 90 cm
# Cena 55 EUR
apskatīt
#

Kalna

Trīsvietīgais „Kalna” numuriņš paver lielisku skatu uz slēpošanas kalna nogāzēm. Tālumā redzami arī Siguldas pakalni. Šis numuriņš piemērots jautrām kompānijām.

# Telpas lielums 22,8 m2
# Gultas izmērs 90 cm
# Cena 65 EUR
apskatīt

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta