• Aktualitātes

 • SKI&GOLF 2019 slēpošanas posms aizvadīts! +FOTO

  Šis bija jau sestais gads, kad slēpotāji un snoveri, kuri spēlē vai plāno spēlēt golfu, pulcējās SKI&GOLF sacensībās! Slēpotāji-golferi katrs veica četrus nobraucienus pa sacensību trasi, no kuriem trīs labākie tika summēti un piemēroti dažādi koeficienti, ņemot vērā dalībnieka profesionalitāti, vecumu un izvēlēto disciplīnu, kā rezultātā tika iegūti slēpošanas punkti!

  Lasīt vairāk
 • Baudām pavasara sauli slēpojot!

  Pie mums slēpot no šodienas vēl foršāk, jo mūsu pakalpojumi par pavasara cenām! Līdz sezonas beigām pavasara cenas gan pacēlāja izmantošanai, gan nakšņošanai! Draugu kompānijas un ģimenes pēc sportiski pavadītas dienas uz kalna, aicinātas relaksēties brīvdienu mājiņās, kuras aprīkotas ne tikai ar saunu un virtuvi, bet sajust pavasara vēsmas, cepot gaļiņas pie namiņa labiekārtotajā piknika/grila vietā!

  Lasīt vairāk
 • Mazais Reinis 2019 finišē! +FOTO

  24.februārī 65 mazie slēpotāji aizvadīja jautru svētdienu, kopīgi veicot divus nobraucienus Mazā Reiņa sacensību trasītē. Slēpošanas starplaikos bērni un viņu vecāki varēja no sirds izskustēties Jogitas un Limpo rukša vadītajās rotaļās un dejās! Neskatoies uz to, ka trasīte bija jāveic uz laiku, galvenais mērķis bija aizraujoši un pozitīvi pavadīt dienu, un katrs bērns par dalību saņēma dāvanu maisiņu no mūsu draugiem ar gardām un lietderīgām balviņām!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Piektdiena 14:00 - 21:00

Sestdiena - Svētdiena 10:00 - 19:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta