• Aktualitātes

 • Reiņa cafe atvērta!

  Starpsezonā, kamēr golfu spēlēt vēl nevar, Reiņa cafe turpina darbību un gaida apmeklētājus uz gardu maltīti! Darba dienās cafe atvērta no 12:00 līdz 18:00, sestdienās 12:00 - 20:00, svētdienās 12:00 - 18:00

  Lasīt vairāk
 • SKI&GOLF 2019 slēpošanas posms aizvadīts! +FOTO

  Šis bija jau sestais gads, kad slēpotāji un snoveri, kuri spēlē vai plāno spēlēt golfu, pulcējās SKI&GOLF sacensībās! Slēpotāji-golferi katrs veica četrus nobraucienus pa sacensību trasi, no kuriem trīs labākie tika summēti un piemēroti dažādi koeficienti, ņemot vērā dalībnieka profesionalitāti, vecumu un izvēlēto disciplīnu, kā rezultātā tika iegūti slēpošanas punkti!

  Lasīt vairāk
 • Mazais Reinis 2019 finišē! +FOTO

  24.februārī 65 mazie slēpotāji aizvadīja jautru svētdienu, kopīgi veicot divus nobraucienus Mazā Reiņa sacensību trasītē. Slēpošanas starplaikos bērni un viņu vecāki varēja no sirds izskustēties Jogitas un Limpo rukša vadītajās rotaļās un dejās! Neskatoies uz to, ka trasīte bija jāveic uz laiku, galvenais mērķis bija aizraujoši un pozitīvi pavadīt dienu, un katrs bērns par dalību saņēma dāvanu maisiņu no mūsu draugiem ar gardām un lietderīgām balviņām!

  Lasīt vairāk
 • Drošie skolēni Reiņa trasē slēpo izdevīgāk!

  Apdrošināšanas sabiedrība “SEESAM” kopā ar portālu “E-klase” ir izveidojusi Drošā skolēna apdrošināšanas polisi! No 8. februāra līdz pat ziemas sezonas noslēgumam ikviens "E-klases" lietotājs, kuram ir “Seesam” “Drošā skolēna polise”, pavadot laiku "Reiņa trasē", katrā apmeklējuma reizē 1 stundu var pacēlāju izmantot pa brīvu.

  Lasīt vairāk

Web kamera

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Piektdiena 14:00 - 21:00

Sestdiena - Svētdiena 10:00 - 19:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta