• Aktualitātes

 • Sestdiena, 2.marts

  Atvērta galvenā trase ar abiem pacēlājiem. Slēpot gribētajus gaidīsim no plkst. 10:00 līdz 18:00! Pieejami slēpošanas un snovborda instruktoru pakalpojumi, darbosies inventāra noma un ar gardām maltītēm gaidīs Reinis cafe. Tālrunis instruktoru rezervācijai un informācijai – 29272255

  Lasīt vairāk
 • SKI&GOLF’24 pirmā daļa izslēpota!

  16.februāra piektdienā Reiņa trasē pulcējās golferi, kuri ziemas laikā nesēž mājās gaidot golfa sezonu, bet izmanto aktivitātes, ko sezona sniedz! 39 dalībnieki mērojās prasmēm četros braucienos pa laika trasi, lai gūtu ieskaites rezultātu priekš Ski&Golf fināla!

  Lasīt vairāk
 • Reiņa bērnu slēpošanas skoliņa

  Bērnu slēpošanas skoliņa paredzēta bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadu vecumam. Skoliņas nodarbības notiek trīs dažādos līmeņos nedēļas nogalēs (sestdienās un svētdienās). Visi bērni tiek gaidīti bērnu slēpošanas skoliņas mājā, kas ir papildus aprīkota ar bērnu slēpošanas inventāru, tādēļ vecākiem nav jāstāv rindā pēc tā nomas ēkā.

  Lasīt vairāk
 • Ieturi maltīti Reinis Cafe!

  Pēc aktīvas atpūtas slēpojot, sasildies pie kamīna un atgūsti spēkus ar gardu maltīti Reinis cafe! Pieejama plaša ēdienkarte dažādām gaumēm, tai skaitā arī veģetāri ēdieni. Laipni gaidīti arī visi, kam ziemu patīk vērot tikai pa logu, jo pie mums variet ieturēt maltīti ar skatu uz slēpošanas trasi un ziemīgo ainavu.

  Lasīt vairāk

Web kamera

Galvenā trase  
Iesācēju trase    
Bērnu parks

 
Distanču trase

 
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

Otrdien-Piektdiena - 16:00 - 21:00

Sestdiena - 10:00 - 18:00

Svētdiena - 10:00 - 18:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta