Aizvadītas slēpošanas sacensības Lielais Reinis 2019! +FOTO

03. MAR. 2019
#
Svētdien, 3.martā, jau trešo reizi Reiņa trasē devām startu sacensībām Lielais Reinis! 8 vecuma grupas bērniem un vienā grupā viņu vecākiem un vecvecākiem, slēpotāji sacentās par labākajiem rezultātiem un veicinošām balvām!

 

Vecuma grupā 2012+ zēnu konkurencē vislabāk veicās Rihardam Eglītim, Emīlam Škutānam un Jānim Lasmanim, bet meiteņu konkurencē Katrīnai Elizabetei Siliņai, Annai Nelsonei un Adelei Saturiņai.

 

2009 – 2011 vecuma grupā meiteņu konkurencē visātrākās bija Dārta Regža, Kristīne Krūmiņa un Katrīne Saturiņa, bet puišu konkurencē – Roberts Eglītis, Dominiks Vītoliņš-Vītols un Endijs Škutāns.

 

Starp 2005-2008 gadā dzimušajiem puišiem labākos rezultātus uzrādīja Kristaps Smirnovs un Uldis Ozols, taču starp meitenēm labākās bija Katrīna Krūmiņa, Agate Regža un Eva Ozola

 

Veiklākās meitenes sporta klasē izrādījās Daniela Anna Livčāne, Beatrise Fokrota un Līva Baumane, bet no puišiem vislabāk veicās Kristiānam Indriksonam, Emīlam Vanagam un Henrijam Mūrniekam.

 

Vecāku un vecvecāku grupā visātrākais braucējs bija Jānis Siliņš, kurš jau otro gadu ieguva 1. vietu, aiz sevis atstājot Iritu Kubliņu un Edvīnu Liepu.

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Paldies Marekam Gaļinovskim par sportisko kadru iemūžināšanu un Jogitas Pasākumiem par sacensību gara uzturēšanu!

 

Paldies sporta klubam ASI, SKI BOX PRO, TOKO, SEESAM, Maiznīca Flora un Venden par atbalstu! Paldies Andrim Kraujam par sacensību ideju un organizēšanu!

 

Un, protams, vislielākais paldies visiem bērniem un viņu vecākiem par dalību!

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Piektdiena 14:00 - 21:00

 

Sestdiena - 10:00 - 22:00


Svētdiena - 10:00 - 21:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta