Gk Reinis Montecastillo piedzīvojums noslēdzies! +FOTO

02. FEB. 2020
#
Pēdējo janvāra nedēļu četrdesmit septiņi GK Reinis izbraukuma turnīra dalībnieki aizvadīja spēlējot golfu un baidot saulaino Spānijas pilsētu Jerez! Sešu dienu garumā spēlētājus priecēja un vienlaikus izaicināja Montecastillo pasakaini skaistais, kalnainais golfa laukums, kurš dēļ sava reljefa, garuma un izaicinošiem grīniem nebeidza pārsteigt katru dienu!

 

Pirmā spēles diena tika aizvadīta iepazīstot laukumu, bet sākot ar otro izbraukuma dienu sākās atlases spēles. Spēlētji sacentās divās ieskaites grupās kungi un dāmas kopā ar HCP dalījumu līdz 18 un no 19-54.  

 

27.janvāra dienā labākos sniegumus uzrādīja daiļā dzimuma pārstāves - Anda Vaišļa ar 76 neto punktiem stiprajā grupā un Veronika Kima-Zeile ar gūtiem 39 Stableford punktiem handikapa grupā!

 

Otrā atlases spēles dienā jeb 28.janvārī labāko sniegumu uzrādīja Aija Veisa ar gūtiem 75 neto punktiem un handikapa grupā Artūrs Arnītis, izspēlējot laukumu savā HCP. Trešo spēles dienu daudzi golferi izmantoja arī dažādu skaistu pilsētu un vietu apskatei un teorētiski spēle nebija obligāta, jo no šīm trim dienām, tika ņemti divi labākie sniegumi, tomēr spēlētāju sportiskais gars tikai pieauga un tika atrastas iespējas, kā apvienot patīkamo ar patīkamo, un 29.janvārī līdera pozīciju noturēja Aija Veisa ar stabilu sniegumu 75 neto punktiem, bet handikapa grupā Toms Asaris izvirzījās līderos ar 37 Stableford punktiem.

 

Ceturtā un piektā spēles dienā, jūtot manāmu stīvumu mugurā un smagumu kājās pēc ikdienā nostaigātiem teju 20 km, flaiti tika sadalīti pēc divu labāko spēļu kopsummas. 30.janvāra labāko sniegumu uzrādīja Uldis Dzenis, kurš pirmais šajā grupā nospēlēja zem sava HCP ar gūtiem 69 neto punktiem, bet handikapa grupā Artūrs Arnītis demonstrēja pārliecinošu spēli ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Savukārt 31.janvārī spēlētāji jau cīnījās par godalgotu vietu sadali un arī gāja laukumā pēc kopējiem rezultātiem. Piektdienas labākie spēles rezultāti izdevās Līvai ar 73 neto punktiem, bet handikapa grupā Matīss Kligins izspēlēja labāko spēli nedēļas garumā ar gūtu 41 Stableford punktu!

 

Kopvērtējuma uzvarētājs grupā ar HCP 0-18 pēc četru spēļu kopsummas bija Uldis Dzenis, kurš kopā guva 297 neto punktus un kuram tieši fināla spēles ļāva pakāpties uz pirmo vietu! Ar kopā gūtiem 314 neto punktiem augsto otro vietu izcīnīja Aija Veisa, kurai savukārt tieši fināla diena pamainīja nedēļu noturēto līderes pozīciju. Ar 318 neto punktiem godalgoto trijnieku noslēdza Līva Legzdiņa-Kāršeniece, bet Arvim Zeilem pietrūka tikai viens punkts līdz pjedestālam.

 

Spēlētāju grupā ar HCP 19-54 pēc četru spēļu kopsummas pārliecinošu uzvaru izcīnīja Artūrs Arnītis ar gūtiem 152 Stableford punktiem. Augsto otro vietu izcīnīja starp 20 spēlētājiem Matīss Kligins ar gūtu 141 Stableford punktu, bet godpilno trešo vietu izcīnīja tikai ar divu punktu starpību no otrās vietas – Veronika Kima – Zeile, kura visas nedēļas garumā demonstrēja stabilu spēli un radīja kungiem nopietnu konkurenci!

 

Papildus godinājām arī spēlētāju, kurš izgāja laukumu četru dienu garumā ar labāko sniegumu tīro sitienu skaita ziņā un šo nomināciju izcīnīja Arvis Zeile ar 359 sitieniem!

 

Ar šo lielisko, saulaino un tik pozitīvām emocijām bagāto nedēļu atzīmējām pirmo Gk Reinis tālo izbrauciena turnīru!

 

Sirsnīgs paldies visiem braucējiem par neaizmirstamu kopā būšanu! Liels paldies Jānim Kalējam un Renāram Vuškānam par palīdzību rezultātu apkopošanā un paralēlās ieskaites “Reinīts” organizēšanā!

 

Milzīgs paldies Valdim Liepiņam un Olavam Legzdiņam par izbrauciena idejas ģenerēšanu un sportiskā gara uzturēšanu nedēļas garumā!

 

Liels liels liels paldies Asaru ģimenei – Kristīnei un Jānim par brauciena organizēšanu!

 

Paldies Aināram Počam, kurš no Latvijas sniedza tehnisko golfbox sistēmas atbalstu!

 

BILDES

 

Rezultāti pa dienām:

1.diena

2.diena

3.diena

4.diena

5.diena

 

KOPVĒRTĒJUMS

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Piektdiena 14:00 - 21:00

 

Sestdiena - 10:00 - 22:00


Svētdiena - 10:00 - 21:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta