Mazais Reinis 2019 finišē! +FOTO

24. FEB. 2019
#
24.februārī 65 mazie slēpotāji aizvadīja jautru svētdienu, kopīgi veicot divus nobraucienus Mazā Reiņa sacensību trasītē. Slēpošanas starplaikos bērni un viņu vecāki varēja no sirds izskustēties Jogitas un Limpo rukša vadītajās rotaļās un dejās! Neskatoies uz to, ka trasīte bija jāveic uz laiku, galvenais mērķis bija aizraujoši un pozitīvi pavadīt dienu, un katrs bērns par dalību saņēma dāvanu maisiņu no mūsu draugiem ar gardām un lietderīgām balviņām!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Lielu, lielu paldies sakām visiem Mazā Reiņa draugiem – Herkuless, Flora, Limpo limonāde, Sportland, Seesam, Latvijas Valsts Meži kā arī LGK, Jogitas Pasākumiem un Marekam Gaļinovskim par līksmu brīžu iemūžināšanu!

 

Vislielākais paldies visiem mazajiem drosminiekiem, kuri izaicināja sevi pievarēt Mazā Reiņa trasi un viņu lielākajiem atbalstītājiem - vecākiem!

 

Mazais Reinis gaidīs Jūs atkal nākamgad – ar jauniem piedzīvojumiem un pārsteigumiem!

 

Visus mazos slēpotājus, kuri jūtas gatavi pievarēt Lielo kalnu, gaidīsim šo svētdien, Lielā Reiņa sacensībās, kur vecāki varēs arī ne tikai līdzi just, bet arī paši piedalīties atsevišķā vecāku grupā!

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Piektdiena 14:00 - 21:00

 

Sestdiena - 10:00 - 22:00


Svētdiena - 10:00 - 21:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta