SKI&GOLF 2018 slēpošanas disciplīna aizvadīta! +FOTO

02. MAR. 2018
#
2.marta piektdiena bija piektais gads, kad slēpotāji un snoveri, kuri spēlē vai plāno spēlēt vasarā golfu, pulcējās SKI&GOLF tradicionālajām sacensībām! Piektdiena bija pulcējusi rekordlielu dalībnieku skaitu – 46 slēpotājus-golferus, kuri veica četrus braucienus pa sacensību trasi, no kuriem trīs labākie tika summēti un vēl koriģēti ņemot vērā, vai dalībnieks veic trasi ar slēpēm vai snovu, kā arī vai ir kāda sporta kluba biedrs un vecuma grupu.

 

Labākie slēpošanas/snovošanas disciplīnās tika noteikti un sumināti trīs ieskaites grupās – kungi, dāmas un bērni.   

 

Starp 28 kungiem uzvaru guva Uldis Dzenis, kurš ieguva 62,298 punktus. Par otro un trešo vietu bija sīva cīņa un vietu sadalījumu noteica vien simtdaļas - Arturs Kāršenieks izcīnīja otro vietu ar 67.860 punktiem, bet Ardis Marks noslēdza labāko kalna disciplīnas trijnieku ar 67.896 punktiem.

 

Starp astoņām dāmām pirmo reizi SKI&GOLF vēsturē uzvara tika izcīnīta ar dēli – Paulas Annas Vītolas izpildījumā ar gūtiem 71.280 punktiem. Arī starp dāmām sīvākā cīņa bija otro un trešo vietu un arī šis bija pirmais gads, kad Iveta Benhena-Bēkena uzrādīja labākus punktus – 75.168 pār trešās vietas ieguvēju un daudzkārtējo uzvarētāju Vizmu Pūci (75.600)

 

10 bērnu un jauniešu konkurencē vislabākos panākumus uzrādīja Nils Neo Trapāns (75.996). Ar blīvu rezultātu otro un trešo vietu sadalīja divas mazas dāmas – Loreta Reitere (78.282) un Eva Trapāne (78.354).

 

BILDES

 

REZULTĀTI

 

Svarīga informācija visiem slēpotājiem, kas golferi –SKI&GOLF2018 lielā fināla izcīņa notiks golfa sezonas sākumā, kur izspēlējot 18 bedrītes Stroke neto formātā, iegūtais rezultāts summēsies ar piektdien iegūtajiem slēpošanas punktiem! Tā ka iespēja uzvarēt ir vēl visiem!

 

Liels paldies visiem dalībniekiem par tik lielu atsaucību un enerģisku piektdienas izskaņu!

 

Tiekamies vasarā!  

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase  

Darba laiks

    

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta